مزایا و معایب شهراندیشه

18 آگوست 2021
0 دیدگاه
مزایا و معایب شهر جدید اندیشه

سوالی که ذهن همه را درگیر می کند این است که اگر بخواهید برای زندگی یک شهر را انتخاب کنید باید چه مشخصاتی داشته باشد؟

قبل اینکه از مزایا ومعایب شهراندیشه بخواهیم صحب کنیم باید دلیل انتخاب این شهر را بگوییم .یکی از کلان شهرهای که همه به دلیل موقعیت جغرافیایی و امکانات ائم از دانشگاه ها و مراکز درمانی سبب شده فرصت خوب شغلی برای شهر تهران باشد ولی به دلیل گران بودن مسکن در پایتخت افراد ناچار می شوند به یکی از شهرهایی که فاصله کمتری تا تهران دارد را برای سکونت انتخاب کنند.یکی از شهرهای که حومه تهران و البرز قرار دارد شهرک اندیشه می باشد. حالا مابرای شناختن بیشتر شما این مقاله مزایا و معایب شهراندیشه نوشتیم با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید : زندگی در حومه تهران

فاصله اندیشه تا تهران

شهرک اندیشه تهران در غرب ترین نقطه تهران قرار دارد که فاصه 30کیلومتری تا پایتخت رادارد و در 7 کیلومتری شهر کرج قرار دارد که همین امر سبب شده تهرانی نشین ها این شهرک را برای سکونت و حتی سرمایه گذاری انتخاب کنند. موقعیت جغرافیایی شهرک اندیشه به دلیل نزدیکی به کرج و تهران برای اشخاصی که محل کار آنها در تهران و کرج می باشد و دنبال آرامش بعد کار هستند و میخواهند از شلوغی تهران به دور باشند شهراندیشه شهریار عالی است.

قیمت مناسب مسکن

قیمت مناسب مهم ترین مزیت به حسب می آید چون اشخاص مطابق با سقف بودجه خود برای خرید آپارتمان دراندیشه اقدام می کنند.اهمیت و مزیت شهرک اندیشه شهریار داشتن هر نوع قیمت برای علاقه مندان به این شهرک می باشد شما می توانید با کمتربن بودجه خود برای خرید خانه اندیشه اقدام کنید . افرادی که تنها دغدغه آنها خرید ملک می باشد و نمی توانند با این بودجه در تهران و کرج مسکن دلخواه با قیمت مناسب را بخرند می توانند در شهرجدید اندیشه زمین و یا آپارتمان در اندیشه خریداری کنند.

رفت و آمد آسان

خطوط اتوبوسرانی و تاکسی رانی در سرفاز1اندیشه و فاز3 اندیشه می باشد، که اگر قصد رفتن به تهران و کرج و شهریار وملارد داشته باشید می توانید سوار تاکسی ها یا اتوبوسرانی که سر فاز 3 اندیشه قرار دارند شوید و به راحتی به مقصد برسید

آب وهوای اندیشه

اندیشه به دلیل نزدیک بودن به باغات شهریار وملارد جزء شهرک های خوش آب و هوا و خنک و مطلوب به حساب می آید اگر می خواهید بیشتر راجب آب و هوای اندیشه بدانید لطفا مقاله آب و هوای اندیشه را مطالعه نمایید.یکی دیگر از مزیت های شهر اندیشه داشتن خانه هایی با متزاژ ها و موقعیت های متفاوت شما می توانید با متراژ 40 تا 500 متر به بالا در اندیشه شهریار خانه بخرید

معایب شهر اندیشه

چندین معایب خیلی ریز در اندیشه می باشد که با وجود حجم زیاد جمعیت در این شهرک باید رسیدگی شودو یکی از رسیدگی ها نداشتن مترو به سمت تهران می باشد علی رغم داشتن جاده ارتباطی محور چیتگر-شهریار اکثریت مردم ار بابت تردد در این جاده دچار دردسر می شوند و اگر می خواهید راجب شهرک های اندیشه و زندگی در اندیشه بیشتر بدانید حتما مقاله هاای مرتبط را مطالعه بفرمایید.

ارسال دیدگاه